Продавець IP-АТС (АйПі-АТС) розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9 відгуків
IP-АТС (АйПі-АТС)
+380 (97) 601-29-30
+380 (44) 391-10-18

Нові можливості програмної IP-АТС 3CX за лютий 2020 року

Нові можливості програмної IP-АТС 3CX за лютий 2020 року
Компанія 3CX регулярно випускає оновлення для програмної АТС 3CX, так і для допоміжних програм. Протягом лютого 2020 року було випущено ряд нових версій продуктів

Програмна IP-АТС 3CX Phone System

У лютому було випущено дві альфа-версії чергового пакета оновлень V16 Update 5. Одне з основних поліпшень - підвищена продуктивність і стабільність роботи в новій версії ядра. Істотно підвищилася швидкість запуску сервісів при завантаженні системи.

Розглянемо основні поліпшення і нові можливості

  • можливість зберігати резервні копії конфігурації і запису дзвінків в Google Storage Buckets - це новий і недорогий спосіб для зберігання інформації в Google Cloud
  • новий браузерний софтфон тепер працює в браузері Edge (Chromium) - це нове спливаюче вікно 3CX Chrome Extension, яке знаходиться в правому нижньому кутку і дозволяє приймати дзвінки навіть при закритому веб-клієнті і браузері. Таке вікно дозволить відповісти на дзвінок, не перериваючи роботу в CRM-системі або інших програмах.
  • улушена функція чату веб-клієнт
  • плагін для веб-сайту Live Chat and Talk тепер показує справжнє ім'я оператора і з'явився індикатор набору тексту
  • додана підтримка нового сервісу повідомлень від компанії Apple Push Notification service (APNs), який працює на базі HTTP/2 і вимагає версії Windows не нижче 10 і Server 2016.

Оновлення Update 5 поки доступно тільки у вигляді альфа-версії і його рекомендується використовувати тільки в ознайомлювальних цілях, краще не встановлювати на працюючі системи зв'язку.

Відмовостійкий кластер 3CX SBC High Availability

3CX запропонувала для тестування відмовостійку версію свого продукту Session Border Controller (SBC), який використовується для підключення обладнання ip-телефонії у віддалених офісах по захищеному 3CX-тунелю. Наприклад, ця програма дозволить підключити IP-телефони не по відкритій мережі інтернет, а по зашифрованому тунелю. Така технологія підключення істотно підвищує безпеку роботи корпоративної мережі IP-телефонії, зокрема вам не потрібно відкривати доступ до sip-порту АТС для всього інтернету. SBC працює через окремий порт 3CX-тунелю.

Нова відмовостійкий версія підвищує стабільність роботи. Адже в разі виходу з ладу SBC, Your ip-телефони не зможуть зв'язатися з АТС у центральному офісі. Тепер SBC можна встановлювати на комп'ютерах 2 - основному і резервному, при виході з ладу основного, резервний включиться в роботу і з'єднання відбудеться через нього.

У даний момент доступна тестова версія відмови SBC High Availability.

Новий sip-клієнт 3CX для iOS, бета-версія

Нова версія клієнта для iOS повністю переписана на мові Swift, новій мові для розробки додатків для iOS. Використання Swift підвищує швидкість роботи додатків, їх безпеку і дає можливість перепідключити (відновити) розмова при пропажі мережі.

Также в новом sip-клиенте используется Swift UI для пользовательского интерфейса, все иконки выполнены в новом современном стиле. Также появились новая кнопка вызова, которая позволяет сделать еще один вызов при активном разговоре, кнопка видеозвонка и новая кнопка для создания трехсторонних конференций. В новой версии шифрование звонка включено по умолчанию.

Переподключение звонка работает при обрывах связи, например, если у вас пропала сеть Wi-Fi и телефон переподключился к мобильному интернету, ваш звонок не прервется.

Новый sip-клиент 3CX для Android, бета-версия

В новой версии появились такие возможности, как чат с интерактивными уведомлениями о новых сообщениях, отправка нескольких файлов сразу, поддержка большего числа Андроид телефонов, уведомления о проблемах с работой службы доставки PUSH-сообщений и добавлена поддержка арабского и других языков со вводом справа налево.

Интерактивные уведомления добавили возможность быстро ответить из уведомления о новом сообщении, не открывая программу, также как и во многих популярных мессенджерах.

Новая версия находится на стадии бета-тестирования, ее можно загрузить из Google Play, если подключится к программе тестирования 3СХ, регистрация доступна на сайте компании.

Чтобы использовать все новые возможности 3CX, рекомендуем регулярно приобретать право перехода на новые версии 3CX Maintenance.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner