Продавець IP-АТС (АйПі-АТС) розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
9 відгуків
IP-АТС (АйПі-АТС)
+380 (97) 601-29-30
+380 (44) 391-10-18

3CX V16 Update 2 новий пакет оновлень для IP-АТС 3CX Phone System

3CX V16 Update 2 новий пакет оновлень для IP-АТС 3CX Phone System

Доступна для завантаження стабільна версія V16, Update 2 пакета оновлень для програмної IP-АТС 3CX Phone System. Основні поліпшення торкнулися 3CX SBC і віджет для спілкування з відвідувачами веб-сайту 3CX Live Chat & Talk

Поліпшення в 3СХ SBC

3CX SBC використовується для більш безпечного підключення ip-телефонів и voip-шлюзов в удаленных офисах к IP-АТС 3CX. Между филиалом и АТС создается зашифрованный туннель и весь обмен информацией идет через него, а значит для работы любого количества телефонов достаточно открыть только 1 порт. Это во-первых, повышает безопасность работы АТС, так как вам не нужно открывать sip-порт АТС для удаленных подключений, а во-вторых в филиале вам также достаточно открыть только 1 порт на файерволе для работы всех voip-пользователей. Кроме того, весь voip-трафик между ip-атс и внутренними номерами. подключенными через SBC будет шифроваться.

  • більш проста установка і підключення

все управління SBC додано в веб-інтерфейс управління IP-АТС 3CX і настройки виконуються з меню SIP-транки. Для додавання нового тунелю потрібно зайти в меню SIP-транки і натиснути кнопку "Додати 3CX SBC"

Додавання нового підключення 3CX SBC

  • більш проста настройка і моніторинг

статус SBC-підключення відображається в меню SIP-транки, як будь-який інший транк

Після внесення змін у властивостях відповідної підключення до консолі керування АТС, нова конфігурація буде відправлена на клієнтську частину SBC-тунелю.

Улучшения в виджете для сайта 3CX Live Chat & Talk

добавлены дополнительные опции, которые сделают общение с посетителями сайта более удобным, а значит, позволит превратить в клиентов большее количество посетителей сайта.

  • новые звуковые уведомления о различных событиях, чтобы вашим сотрудникам было проще реагировать на различные события, которые происходят в диалогах с посетителями веб-сайта
  • настройка размеров виджета в онлайн и оффлайн режимах
  • возможность включать или отключать виджет для посетителей, которые просматривают сайт с мобильных устройств
  • 2 різні варіанти поведінки віджета в згорнутому режимі.

Нову версію віджета можна завантажити з сайту 3CX.

Важливі зауваження:

  • Для роботи і SBC і 3CX Live Chat & Talk потрібно дійсний SSL сертифікат, самоподписные сертифікати працювати не будуть.
  • У браузері Safari для Apple iOS не будуть працювати звукові повідомлення віджета 3CX Live Chat & Talk

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner