Grandstream GSC3506 v2 - sip динамік або Multicast Paging Speaker потужністю до 30 Вт для використання всередині приміщення. Це чудове рішення для систем сповіщення за гучномовним зв'язком, яке працює за протоколом SIP і може бути використане з будь-якої IP-АТС. Водночас пристрій підтримує SIP пейджинг, multicast пейджинг, push-to-talk (PTT) та інші передові технології.
Живлення на динамік можна подавати через локальну мережу за стандартами PoE/PoE+/PoE++.
GSC3506v2 — це чудове рішення для найрізноманітніших завдань у різних сферах: в офісах, школах, університетах, лікарнях, магазинах, складах та інших приміщеннях. Цей динамік зручно використовувати з IP-АТС Grandstream. Навіть базова модель UCM6300A дасть змогу побудувати систему сповіщення на базі IP-мережі.
Приклади використання
- пострілення систем сповіщення на базі IP-телефонії, наприклад, про повітряну тривогу або екстрені ситуації
- система озвучування приміщень, динамік може програвати музику в різних режимах — потокова музика RTSP stream, онлайн-музика з інтернет, локальні звукові файли з комп'ютера
Особливості та переваги SIP-динаміка
- трансляція голосу через IP-телефонію (SIP)
- Динамік 30 Вт
- Функції SIP-пейджерингу, багатоадресного пейджерингу
- Підтримка широкосмугових аудіокодеків HD-Audio - Opus и G.722
- 1 порт Ethernet (RJ-45) з підтримкою PoE, PoE +, PoE ++
- стельовий монтаж

- 2-контактний універсальний вхід для підтримки периферійних пристроїв, включно з кнопками виклику (тривожна кнопка).

Технічні характеристики SIP-динаміка
- Протоколы - SIP RFC3261, TCP/IP/UDP, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, ARP, ICMP, DNS (A record, SRV, NAPTR), DHCP, PPPoE, SSH, TFTP, NTP, STUN, LLDP-MED, TR-069, 802.1x, TLS, SRTP, IPv6, OpenVPN®
- 1 порт Ethernet 10/100 Мбіт/с із підтримкою PoE/PoE+/PoE++
- Голосові кодеки — G.711μ/a, G.722, G.726-32, iLBC, Opus, G.729A/B
- Сигналы DTMF - In audio, RFC2833, SIP INFO
- Технології підвищення якості звуку — VAD, CNG, AEC, PLC, AJB, AGC, ANS
- Функції телефонії — SIP-пейджинг, багатоадресний пейджінг, очікування виклику зі встановленням пріоритету
- білий і чорний список для блокування небажаного виклику
- 30 ватний динамік із підтримкою широкосмугового HD аудіо
- Частотний діапазон — 110 Гц - 20 кГц
- Sensitivity - Up to 95 dBA at 1W power at 1 meter
- Layer 2 QoS (802.1Q, 802.1p) и Layer 3 (ToS, DiffServ, MPLS) QoS
- ife користувацького та адміністративного рівня, аутентифікація на базі MD5 і MD5-sess, конфігураційний файл із 256-бітовим AES шифруванням, TL, SRTP, HTTPS, 802.1x керування доступом
- Інтерфейс керування різними мовами, зокрема російською
- Оновлення прошивки за TFTP/ HTTP/STS або локальне завантаження через HTTP, групове настроювання за допомогою 119-фігураційного файлу з AES-шифруванням
- Вбудована підтримка живлення через PoE — PoE 802.3af Class 3, PoE+ 802.3at Class 4, PoE++ 802.3bt Class 6
- Опцинальне харчування 24VDC / 2.5A
- Різні порти й інтерфейси — 2-pin Switch-in input port, 2-pin Alarm-in input port, line out, Vol +/-, USB Port
- Робоча температура — від 0 °C до 45 °C
- Вологість — від 10% до 90% без утворення конденсату
- Розміри — 257,5 x 257,5 x 118 мм
- Вага — 2,1 кг
- Вага паковання — 2,8 кг
Комплект постачання:
- GSC3506 v2
- монтажний комплект
- короткий посібник зі встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandstream |
| Країна виробник | США |
| Тип | Полична |
| Призначення | Комплект акустики |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Акустичне оформлення | Відкритого типу |
| Потужність | 30 Вт |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Чутливість | 95 дБ |
| Мінімальна частота | 110 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Цифровий оптичний вхід | Ні |
| Тип телефона | Дротовий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | PoE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка клавіш | Да |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | IP гучномовець |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Зв'язок із абонентом | Гучний зв'язок |
| Наявність блока пам'яті | Да |
| Конфігурація з'єднань | Однорівнева, Загальна шина |
| Реєстрація подій | Інформація про подію |
| Вандалозахищеність | Да |
| Протокол зв'язку | IP, SIP, WiFi |
| Входи для під'єднання | 2 |
- Ціна: 7 225 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка


