Система оповіщення на базі IP-АТС Grandstream UCM

Система оповіщення або Центр оповіщень (Announcement Center) дозволяє швидко набрати потрібну групу абонентів АТС і відтворити їм заздалегідь записане повідомлення. Ви можете попередньо записувати різні версії повідомлень і створювати групи абонентів, а потім об'єднувати повідомлення і групи так, як вам потрібно. Це дозволить оперативно сповіщати велику кількість співробітників. Щоб почати дзвінок, досить натиснути кілька кнопок на телефоні.
Результат обдзвону можна подивитися в статистиці дзвінків на IP-АТС або передати історію дзвінків в білінгову систему для побудови більш зручних звітів.
Як працює система оповіщення в IP АТС Grandstream UCM.
По команді користувача, а це набір конкретного номера, IP-АТС починає дзвонити заздалегідь створеній групі абонентів. Після того, як абонент відповість на дзвінок, він почує попередньо записане повідомлення. Номер, який потрібно набрати, складається з двох частин - коду повідомлення і коду групи, наприклад, якщо набрати номер 67301, то голосовий файл з кодом 67 буде програно всім учасникам групи 301.
Всі налаштування здійснюються через веб-інтерфейс IP-АТС меню «Центр повідомлень». У цьому меню створюються групи абонентів, яким потрібно дзвонити. Кожній групі абонентів присвоюється окремий номер, наприклад, 301. Один абонент може належати до різних груп оповіщення.
Файл з голосовим повідомленням можна записати в будь-якій програмі звукозапису або в програмі для генерації голосових файлів з тексту. Потім файл завантажується в АТС і створюється так званий “центр повідомлень” для кожного аудіофайлу. Кожне повідомлення матиме свій код, наприклад, 67. В результаті ви отримаєте одну або кілька груп абонентів, кожну зі своїм номером, та одне або кілька повідомлень, кожне зі своїм кодом.
Після цього відповідальний співробітник (секретар або диспетчер), може набрати короткий номер, який складається з коду повідомлення і коду групи, щоб АТС почала дзвонити абонентам.
Для більш швидкого набору можна заздалегідь запрограмувати номер повідомлення та відповідної групи оповіщення на DSS кнопках IP-телефонів з консоллю розширення, наприклад Grandstream GRP2614 з консоллю GBX20, або на IP-телефоні з кнопками швидкого набору.
Також можна використовувати IP-телефони для диспетчерів - Fanvil X210 та Fanvil X210i. Ці телефони мають велику кількість кнопок, що програмуються та три екрани.
А Fanvil X210i з мікрофоном "гусина шия" зручно використовувати, якщо потрібно проговорювати повідомлення в режимі гучного зв'язку.
Якщо на робочих місцях співробітників встановлені IP-телефони Grandstream, на них можна включити режим автоматичної відповіді. Тоді під час обдзвону абоненти отримають дзвінок і почують повідомлення по гучному зв'язку, навіть не підіймаючи трубку.
Якщо вам потрібно сповістити багатьох людей в приміщенні чи кількох приміщеннях, ви можете використовувати sip-динаміки Grandstream, які працюють у режимі гучного зв'язку.
SIP-динаміки підключаються через дротову чи бездротову (Wi-Fi) локальні мережі, підтримують протокол багатоадресної розсилки (Multicast), тож їх можна використовувати по одному чи кілька в одній системі. Секретар або диспетчер зможе швидко відправити повідомлення на динаміки, як на звичайні ip-телефони.
Приклад такого обладнання - IP динамік з мікрофоном Grandstream GSC3510.
Приклади використання системи оповіщення.
- компанії, підприємства та організації - для оповіщення співробітників у разі виникнення надзвичайної ситуації, аварії, повітряного тривоги та інших подій.
- торгові центри, супермаркети, школи, університети та інші заклади - для оповіщення відвідувачів у разі виникнення надзвичайної ситуації
- лікарні - крім системи екстреного оповіщення, лікарні також використовують системи оповіщення персоналу про проблеми з пацієнтами, так звану систему кодування ( «Code Blue») та інші.
В цьому випадку можна створити систему оповіщення для різних палат і відповідних лікарів, щоб сповіщати тільки тих, хто потрібен в тій чи іншій ситуації.
Для створення системи оповіщення можна використовувати IP АТС Grandstream серії UCM6XXX:
- UCM620x - UCM6202, UCM6204, UCM6208
- UCM630x - UCM6301, UCM6302, UCM6304, UCM6308
- UCM630xA - UCM6300A, UCM6302A, UCM6304A, UCM6308A
- UCM6510.
Такий великий вибір моделей дозволить створювати системи оповіщення різних розмірів. Найпростіша IP-АТС підтримує до 250 користувачів і до 50 одночасних дзвінків, а найбільш потужна до 3000 абонентів і 450 одночасних дзвінків.
Вартість IP-АТС Grandstream - від 15500 грн. Гарантія на IP-АТС - 3 роки.
Фахівці нашої компанії готові допомогти Вам в налаштуванні системи оповіщення на базі Вашої IP АТС Grandstream. Також у нас Ви можете придбати IP-АТС і IP-телефони для впровадження системи IP-телефонії у Вашому офісі.
- Порівняння IP-GSM-шлюзів на 4 сім-картиВ даній таблиці наведено порівняння найпопулярніших IP-GSM-шлюзів на 4 сім-карти, які представлені на ринку України станом на кінець 2017 року - Dinstar, GoIP, OpenVox, YeastarПорівняння IP-GSM-шлюзів на 4 сім-карти
- Недорогий call-центр на базі IP-АТС Yeastar S20Пропонуємо рішення по організації call-центру для невеликої компанії на базі IP-АТС Yeastar S20. Основна перевага цього рішення – невелика ціна від 280 доларів США. При цьому клієнт отримує call-центр з усіма основними функціямиНедорогий call-центр на базі IP-АТС Yeastar S20